درباره ما

image

خدمات سالمینز

  • خدمات ورزشی با مربیگری سجاد جوان
  • سالمینز به همراه خدمات سلامتی خود، خانه، محل کار و محل مورد نظر شما را به باشگاه ورزشیتان تبدیل می کند. ارائه این خدمات با مدیریت سجاد جوان کارشناس رشته تربیت بدنی و دارای مدرک مربیگری و همچنین با سابقه 12 سال حضور در لیگ برتر بسکتبال و 4 سال حضور در تیم ملی، به شکل حضوری و آنلاین در قالب کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و برگزاری کلاس های گروهی در فضاهای ورزشی، اماکن مسکونی و اداری می باشد. همچنین خدمات ما محدود به ارسال یک مربی ورزشی به منازل نبوده و در قالب بسته ای از خدمات سلامتی شامل مواردی چون مشاوره پزشکی، استعدادیابی، ورزش تخصصی کودکان و نوجوانان و همچنین زنان باردار، تغذیه و به طور کلی تغییر سبک زندگی شما در راستای سلامتی می باشد.


  • خدمات تغذیه
  • تغذیه و تاثیرات آن بر سلامت و عملکرد بدن، موضوعی است که همواره برای افراد با اهمیت بوده است. مطالعات نشان داده‌اند که مواد مغذی دریافتی، بهبود عملکرد بدن انسان را به دنبال دارند. این موضوع بر تاثیر برنامه‌ غذایی استاندارد برای تحقق بهترین شرایط بدن افراد نیز تأکید می‌کند. بر خلاف این، رژیم‌ نامناسب می‌تواند منشأ برخی از بیماری‌ها باشد. با استفاده از رژیم‌های درمانی ارائه شده توسط متخصصان تغذیه سالمینز، می توانید برنامه‌های غذایی خاصی را برای رسیدن به اهداف‌ خود و حتی درمانی‌های مختلف انتخاب کنید. مزیت دیگری از رژیم‌های درمانی، کاهش استفاده از داروهای شیمیایی است؛ چرا که در این نوع رژیم‌ها به کاهش استفاده از این داروها پرداخته می‌شود.

شبکه های اجتماعی ما

image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

نام فرد

مهارت فرد
image

هدیه پورنقش

مشاور تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کارشناس ارشد روانشناسی
image

سجاد جوان

کارشناس رشته تربیت بدنی و دارای مدرک مربیگری

خدمات ورزشی

این خدمات شامل مواردی مانند برنامه تمرینی، حرکات اصلاحی و درمان آسیب ها، برنامه تغذیه برای کاهش یا افزایش وزن و آموزش تمرینات در خانه می باشد.

خدمات تغذیه

خدمات تغذیه سالمینز به دو صورت آنلاین و حضوری شامل رزیم غذایی چاقی و لاغری کلی، رژیم غذایی چاغی و لاغری موضعی و همچنین رژیم غذایی در دوران بارداری می باشد.